Każda drogeria oferuje nam ogromny wybór różnego rodzaju kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji ciała i włosów. Produkty znanych światowych producentów możemy dziś kupić w niemal każdym rodzimym sklepie kosmetycznym. Eksplozja kolorów i zapachów oszałamia już po przekroczeniu progu drogerii i często naprawdę trudno zdecydować się na konkretny preparat, który będzie nie tylko pięknie wyglądał, ale przede wszystkim spełni nasze oczekiwania. Dlatego warto dokładnie się rozejrzeć po sklepowych półkach, żeby nie przeoczyć prawdziwych perełek produkowanych przez polskie firmy.

Jednym z takich lokalnych odkryć są kosmetyki Marion – produkty wytwarzane w gdyńskiej fabryce od 1991 roku. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, firma pracuje nad rozszerzaniem swojej oferty i utrzymaniem najwyższych standardów, a ponadto stara się, aby jej produkty były dostępne dla każdego.

Zadbaj o swoje włosy i skórę z kosmetykami Marion

Firma Marion kosmetyki Sp. z o.o. przez długi czas była kojarzona głównie z produktami przeznaczonymi do pielęgnacji włosów. Jednak śledząc trendy na rynku kosmetycznym, producent postanowił rozszerzyć swoją działalność o preparaty do ciała, wprowadzając do sprzedaży szereg ciekawych serii o różnym przeznaczeniu.

Obecnie wśród kosmetyków Marion znajdziemy:

  • Kosmetyki do ciała (peelingi, balsamy, kremy, maski do rąk i stóp, chusteczki odświeżające),
  • Produkty do pielęgnacji włosów (farby do koloryzacji, szampony do różnego rodzaju włosów, produkty do stylizacji, maski, olejki i bardzo popularną serię odżywek z jedwabiem),
  • Preparaty do twarzy (maseczki, peelingi, serum, płyny do demakijażu),

Dobra jakość za rozsądną cenę

Kosmetyki Marion mają coraz więcej wielbicieli. Ich atutem jest doskonała jakość i efektywność oraz atrakcyjna cena. Dzięki tym cechom, produkty gdyńskiej firmy z powodzeniem konkurują ze znanymi markami, podbijając nie tylko polski, ale również zagraniczne rynki. W trosce o zadowolenie swoich klientów, firma regularnie przeprowadza badania dermatologiczne oraz testy jakościowe we własnym laboratorium chemicznym.

Jeśli chcesz profesjonalnie zadbać o swoje włosy i ciało, wypróbuj kosmetyki Marion, a przekonasz się, że nie musisz wydać majątku, żeby wyglądać pięknie i świeżo.

Recent Posts